Üzemfenntartási részlegvezető, karbantartó

Kapacitás bővítés miatt most Neked is lehetőséged nyílik bekerülni egy dinamikusan fejlődő tömörfa bútorgyártó üzembe, ahol fiatalos csapatban kibontakozhat a kreativitásod!

VERSENYKÉPES FIZETÉS ÉS BÓNUSZOK

A jól végzett munkád megérdemelt fizetéssel honoráljuk, ezen felül 4-8-12 %-os bónuszokra is számíthatsz a csapatteljesítmény alapján.

KIÉRDEMELT DOLGOZÓI JUTTATÁSOK

A fizetéseden túl további juttatásokra is szert tehetsz a személyre szóló havi elismerő jutalmazási rendszerünknek köszönhetően.

CAFETERIA ÉS EGY KIS PLUSZ

Minden hónapban 8000 Ft készpénz cafeteriát kapsz tőlünk, és kedvezményes áronvásárolhatsz tömörfa bútorainkból.

VÁLTOZATOS MUNKA, FEJLETT TECHNOLÓGIAI HÁTTÉR

Magas szintű informatikai és gépészeti háttér, sokrétű és kihívásokkal teli feladatok. Folyamatos fejlesztési lehetőségek.

UTAZÁSI KÖLTSÉGTÉRÍTÉS

Megtérítjük a bejárásodat akár tömegközlekedéssel jársz, akár saját gépjárművel.

FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG

Megrendeléseink és munkáink sokszínűsége garancia arra, hogy egyedülálló szakmai tapasztalatokra tehess szert a szakterületeden.

HATÁROZATLAN IDEJŰ, BEJELENTETT MUNKAVISZONY

Határozatlan idejű szerződéssel foglalkoztatunk, így jogosult vagy orvosi ellátásra, nyugdíjra és fizetett szabadságra is.

FONTOS VAGY!

Igen, nálunk számít a véleményed, ezért odafigyelünk rád és elismerjük a munkádat. Nem csak a munkahelyeden, hanem akár családi problémáidban, nem várt helyzetekben is számíthatsz ránk.

Munkakör megnevezése: ÜZEMFENNTARTÁSI RÉSZLEGVEZETŐ

Munkavégzés helye: MÓR, ÁRKIPUSZTA IPARTELEP

Munkarend: Teljes munkaidő, egy műszakos munkarend

Elvárás:

Főbb feladatok, Munkák:

ELŐNY, de nem feltétel:

Milyen nálunk dolgozni?

Nálunk az eredmények számítanak, teret adunk a kreativitásodnak, segítünk megvalósítani az ötleteidet.

Emellett fontos számunkra, hogy jól érezd magad nálunk, ezért odafigyelünk rád, és értékeljük a teljesítményed, hiszen azt az elvet valljuk, hogy legfőbb érték az ember. Számíthatsz ránk szakmailag, segítünk a fejlődésben, de akkor is, ha valamilyen nem várt élethelyzetbe kerülsz. Cserébe precíz, önálló munkavégzéstvárunk tőled, és, hogy mi is bízhassunk benned!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen dolgoznál családias, emberközpontú légkörben, várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajz formájában a horvath.barbara@pfifferbutor.hu címen!

2018.04.08., vasárnap

A termék nagyon tetszik, és boldog vagyok, hogy ezt választottam. Beépítéssel, és szállítással nagyon elégedett vagyok, a két fiatalember akik szállították figyelmesek voltak.

MZSné

Nagy örömünkre megérkezett tegnap a bútor. Köszönjük a precíz leszállítást, a két kedves kolléga udvarias, szolgálatkész hozzáállását és a bútor db-ok gyors felállítását.

K.Gyuláné

Köszönettel megkaptam a megrendelt bútort. Nagyon szép és jó a minősége. Gratulálok! Nagyon aranyos volt az ügyintéző és nagyon rendes volt a műszaki kolléga

H.Ferenc

Tisztelt Szücs Zsuzsanna! Megérkezett a megrendelt bútor. Nagyon megvagyok elégedve a bútor minőségével és a kiszállító személyek lelki ismeretes munkájával is. Kívánok a Pfiffer Bútor összes dolgozójának jó egészséget és minden jót az életben.

R.Anikó

Kedves Zsuzsanna! Nagyon tetszik mindkettőnknek a bútor. Igazán szép, igényes kidolgozása van, pont ilyet szerettünk volna és az külön öröm számunkra, hogy Magyar termék! Mindenképpen szeretnénk kiegészíteni éjjeliszekrénnyel a közel jövőben, most már eldöntöttük, hogy fogjuk berendezni a szobát és valószínű el fog férni. Ez ügyben keresni fogom Önt.

F.Nóra
Rendben