Üzletkötő

PFIFFER BÚTOR MÓR KFT

Magyar családi tulajdonú, innovatív tömörfa bútorgyártó vállalkozás, lelkes, motivált munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÜZLETKÖTŐ

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

§  faipari termékek, tömörfa bútorok és bútorajtók értékesítése, kis- és nagykereskedelmi forgalmazásának koordinálása

§  új lehetséges értékesítési csatornák, partnerek felkutatása bel- és külföldön

§  értékesítési tervek megvalósítása

§  meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás

§  szerződések előkészítése

Olyan csapattársat KERESÜNK, aki jó EBBEN:

§    lelkesedés a tömörfa bútorgyártás iránt

§    kiváló kommunikációs készség, emberközpontúság

§    rugalmasság, agilitás, terhelhetőség

§    kreativitás

§    magas szintű együttműködési készség

§    Ms Office Word és Excel magas szintű ismerete

§    utazási hajlandóság – B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

AMIBEN MI JÓK VAGYUNK:

§    magas színvonalú, értékes tömörfa bútorok gyártása

§    dinamikusan, következetesen fejlődő innovatív vállalkozás stabil háttérrel

§    csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban, rendszerszemléletű elvekkel

§    családi vállalkozás, emberközpontú légkör, kiemelkedő infrastruktúra és környezet

§    határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség

§    versenyképes juttatások, fejlődési lehetőség

§    teljes munkaidő

ELŐNY, de nem feltétel:

§    Marketing ismeretek

§    bútoriparban szerzett tapasztalat, bútorgyártási, faipari ismeretek

§    Angol vagy német nyelvismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Pfiffer Bútor Mór Kft.
8060
Mór, Árkipuszta ipartelep

www.pfifferbutor.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen dolgoznál családias, emberközpontú légkörben, várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajz formájában a barbi@pfifferbutor.hu címen!

2017.08.29., kedd

A termék nagyon tetszik, és boldog vagyok, hogy ezt választottam. Beépítéssel, és szállítással nagyon elégedett vagyok, a két fiatalember akik szállították figyelmesek voltak.

MZSné

Nagy örömünkre megérkezett tegnap a bútor. Köszönjük a precíz leszállítást, a két kedves kolléga udvarias, szolgálatkész hozzáállását és a bútor db-ok gyors felállítását.

Kovács Gyuláné, Gabi

Köszönettel megkaptam a megrendelt bútort. Nagyon szép és jó a minősége. Gratulálok! Nagyon aranyos volt az ügyintéző és nagyon rendes volt a műszaki kolléga

Hodász Ferenc

Tisztelt Szücs Zsuzsanna! Megérkezett a megrendelt bútor. Nagyon megvagyok elégedve a bútor minőségével és a kiszállító személyek lelki ismeretes munkájával is. Kívánok a Pfiffer Bútor összes dolgozójának jó egészséget és minden jót az életben.

R.Anikó